Shiten

Shitet nga: Nazmi 12 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes dyer per lokale dhe der per hyrje ne shtepi + gilindera druri qmimi sipas marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim