Shiten

Shitet nga: Rron 12 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten KOMODA dhe Qoshi (KENDORI) ne gjendje shum te rregullt

Cmimi : Qoshi : 280euro

Komoda : 80euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim