Shitet aperatura per humbje te peshes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet aperatura (lpglipomassage per humbje te peshes,esht nje nder aperatura me efikases per perdorim te humbjes te peshes dhe per masazh,aperatura esht shum pak e perdorur.per ma shum na kontaktoni ne ket nr +38649394111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim