Shitet Ballorja / Reklama

Shitet nga: Mentor 14 Jan 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Ballorja / Reklama.
Ështe në gjendje shume te mirë pothuajse e re.
Dimensionet jane 2.2 metra e gjatë dhe 75 centimetra e lartë.
Per gjdo pyetje kontakroni Mentorin në 045-335-407.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim