Shitet Gjeneratori

Shitet nga: .. 15 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Gjeneratori eshte i Markes "KALMAR" dhe eshte ne gjendje te shkelqyer,Gjeneratori eshte 15 kw Benxin jep rrymen shum stabil per me shum na kontaktoni ne viber ne nr +46739196354 Pres Bleres Serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim