Shitet Hover Board

Shitet nga: Visar 23 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Hoverboardin i posa ardhur nga Zvicrra ende seshte i perdorur ka bateria te samsungut me bateri te mbushur mund te vozisesh 20 deri ne 30 km.
Maksimumi i shpejtsis se tij osht 12 km/h ka drita perpara dmth perfuni hoverboardit
Gjithashtu ka qelsin qanten dhe adapterin e tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim