Shitet Sera

Shitet nga: Hamdi 06 Shk 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet sera 8 metra e gjer dhe 32 e gjat ska anje prishje e montuar
Te interesuarit te kontaktojn
044-193-188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim