Shitet bicikleta

Shitet nga: Milazim 18 Mar 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet bicikleta KTM pak e vozitur me.te.gjitha funksionit dhe shumica e PJESEVE SHIMANO. Eshte blere ne Austri ne vitin 2014 me vleresu 1200 Euro, ndërsa shitet ne Kosove shume lire per 300 Euro. Eja i dhe Nairobi se shitet urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim