Shitet emri i faqes "Magazinaplus.com" 250eu

Shitet nga: Kremto 04 Shk 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet emri i faqes "Magazinaplus.com". Vlera e ketij domaini sipas siteprice.org eshte 427$.

Nen kete domain "Magazinaplus.com" ka qene nje faqe, portal informativ, e cila ishte online-aktiv per 7 muaj. Ne muajt Shkurt-Gusht, gjate vitit 2015.

Ne çmim hyn dhe Fan-Page me 1500 Like.
http://facebook.com/magazinaplus


-Nese jeni ne kerkim te nje emri per portal informativ, qe lehtesisht mbahet ne mend, dhe nuk keni ide si t'ia veni, ne shitje eshte domaini Magazinaplus.com.

Per vetem 250euro.

Shitet vetem emri, jo dhe web hosting.

Ju mund te kontaktoni ne kete numer:
+377 45 553 544
Kremto.
Jo viber, jo whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim