Shitet lokali 1300 Euro / m2

Shitet nga: arzen 15 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Lokali Ne lagjen Kalabria Kulla 5 lokali nr 18.
Lokali ka 28 m2 neto. Dhe gjendet perball supermarketit MAXI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim