Shitet lokali URGJENT ne Rrugen. B te Royali*

Shitet nga: N.SH."Access"-Burim Sot 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Lokali eshte ne objektin e kompanis Royal te rruga B, ne objektin qe eshte ndertu ne filim ku jane barantoret, lokali ka pamje mbrapa jo nga rruga B, dhe ka hapsir 60 m2.
Sa I perket dokumentacionit e ka ne rregull gjdo gjë dhe eshte me flet poseduese (Blersi ka mundesi me bo kontrat te Noteri dhe me bart ne emer te vete menjeher.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim