Shitet lulja

Shitet nga: Serdaja 07 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes lulen fikus me lartesi afer 2.0 m dhe gjersi 1.1 m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim