Shitet nje dere dhe nje dritare

Shitet nga: bajram 06 Dhj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 6 dritare 140 me 0.80 ni dritare 1.00 me 0.80 dy 60 me 60 dhe nje dere 220 me 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim