Shitet printeri Hp multifunksional

Shitet nga: Fatmir 21 Tet 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Printeri eshte multifunksional;printer,fotokopje dhe skaner.Eshte blere para nje muaji 170e,shume pak I perdorur dhe akoma nen garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim