Shitet qeshmja (Me dry)

Shitet nga: Islam Toshi 03 Sht 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes qeshmen me dry, qeshmja permban dy qelsa me të cilet mund ta hapesh drynin dhe te pish ujë ose me vadit naj bashqe ose me la kerrin etj..
Po ashtu nese ju paguani qmimin e vendosur për qeshmen ne jemi kujdesur që së bashku me qeshmen të jau japim edhe një Shllaf 10 metra të gjatë poashtu edhe 2 kofe të sapo ardhura nga Gjermania full Unlock të gjitha këto falas, ju mirpresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim