Shitet qymyri

Shitet nga: lumi 13 Nën 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prishtinë
Qymyr ne thas ,qymyr i laget, dhe qymyr i terun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim