Shitet rrethi i dores ARGJEND I VITIT 1804

Shitet nga: Shaban 21 Jan 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet rrethi i dores ARGJEND I VITIT 1804 dhe i perket nje familje te pasur mbreterore te Mynhen te gjermanise.Eshte krejt i punuar ne argjend dhe se ka gur te qmuar...Pres vetem bleres serioz...Qmimi simbas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim