Shitet

Shitet nga: Xbox 360 06 Mar 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Xbox 360 ne gjendje shume te mir. Me RGH 500 GB qe mundeson luajtjen e lojrave permes hardiskut Xbox vjen me 1 kontroller kabllat percjellse dhe me loje te instaluara :
Fifa 2016
Moto GP 2015
Battle field 4
Metal gear V phantom
Whatch dogs
Need for speed
Cresh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim