Shkalle

Shitet nga: Fitimi 05 Shk 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten shkallt te hekrit prodhim italijan shum te mira montohen shum let dhe shum shpejt gjatsia 340kurse gjansia 70 qmimi komplet 130 ngjyra e zez te interesuarit 049599153 ose viber +377 44 83 07 34
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim