Shporet

Shitet nga: Fatlum 19 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
eshte shporet shume i mir shume pak i perdorur per me shume jane fotot dhe e keni numrin kontaktues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim