Shporta mbeturinash per hapesira te jashtme parq..

Shitet nga: shitesi 27 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shporta/kantonjere mbeturinash per hapesira te jashtme parqe, restaurante, fusha te sporteve, bazene, pompa te benzines, hapesira te medha te hapura te fabrikave, institucioneve shendetesore, komerciale etj. Shportat/kantonjeret jane te punuara nga llamarina e forte dhe te lyera, si dhe kane shtyllen e metalte per instalim, sic eshte paraqitur ne fotografite. Ngjyra mund te zgjidhet sipas deshires se konsumatorit. Te interesuarit mund te therrasin ne numrin 044190 077.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim