Shporta per mbeturine nga llamarina .

Shitet nga: Ali 21 Krr 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Nderrmarja jone prodhon shporta per mbeturine te kualitetit te larte por me cmim te volitshem . Shportat jane te punuara me efikasitet dhe mjeshteri profesionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim