Shtepize / Box per qen

Shitet nga: Besnik 01 Qer 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   280 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shtëpi të qenit me dy dhoma 210 gjatësia / 155 gjërësia / 155 naltësia, e punuar nga metali dhe e mbështjellur nga të dy anët me drrasa dhe e izoluar me stiropor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim