Shtrati Migun

Shitet nga: Kushtrim 14 Dhj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte Shtrat qe ka 7 programe te ndryshme. Programohet sipas deshires dhe Shtrati Migun gjendet
ne Gjermani Transporti bahet Ekstra 100 Euro

MADE BY GERMANY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim