Shtrati per Masazhe Migun

Shitet nga: Adem Havolli 15 Gsh 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten shtrat per Masazhe MIGUN HY 7000.
Trajtim të plotë-termik, masazh nga koka-te-shputët. Ka shtat mënyra të ndryshme operative

THE MIGUN SYSTEM MIGUN TERMIKE masazh Thermal Systems Masazh përfaqësojnë bashkim i teknikave mjekësore Asian dhe Western. Frymëzuar nga efektet e Acupressures, akupunkturë, ngrohje-terapisë (Moxibustion), Chiropractic, dhe masazh. Masazha MIGUN Termike Sistemet ju ofron shëndetin e përgjithshëm, relaksim dhe ekuilibër.
HEAT-TERAPIA (Moxibustion) Përdorimi i ngrohjes për të stimuluar qarkullimin e gjakut dhe u përgjigjet indeve, gjithashtu inkurajon relaksim të muskujve të përgjithshëm, heq dhimbjen, dhe liron ndotësit e bllokuar në muskulaturë.
Zona trajtim Extended mbulon tërë trupin nga koka-te-shputët.
Të gjitha guret 15-Way Jade-Massage-kryetarët dhe 2-rruga Jade-Massage-Shefat mund të aplikohen direkt në zonat e dëshiruara.

Cilësime Plotësisht te rregullueshme për temperaturë të njësisë së brendshme dhe të jashtme dhe lëvizjen e kraheve.

Të gjitha cilësimet rregullohen lehtë duke përdorur kontrollin.

Programi masazh këmbë lejon përdoruesit për të vendosur me dorë zonë masazh.

Manuali i-mode i lejon përdoruesit për të vendosur kokat ne masazh në ndonjë konfigurim.

Shtatë programet automatike lejojnë përdoruesit për të vendosur trajtimin ne kohën e dëshiruar dhe zonat e deshiruara

Madhësia e zmadhuar jep më shumë komoditet dhe mbështetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim