SmartTronik USB Interfejs me 4 Dalje dhe 4 hyrje

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 14 Shk 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pllakë kontrolluese dhe monitoruese permes USB-së
4 Dalje me rele deri 10 amper
4 Hyrje diskrete, per monitorimin e prezences 110-220v
E kontrolluar me Mikrokontroller PIc16f628
Nuk ka nevoj per furnizim ekstern pasi ushqehet nga tensioni 5v i USB-së
Me mundesi ndrrimi te sofwarit simbas nevoje.

Kjo pllake ka zbatim ne automatizimin, monitorimin dhe kontrollimin e paisjeve nga kupjuteri. Ka zbatim ne menaxhimin dhe monitorimin e punes se gjeneratorve ne vende ku nderprerja e furnizimit me energji elektrike eshte kritike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim