Steam me Cs Go dhe komplet Valve

Shitet nga: imcn 10 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Steam me krejt lojet e Valve.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198272516995/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim