Stuf per ngrohje me dru

Shitet nga: Ymrane 13 Shk 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte gust dhe ngroh mjaft mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim