Stuf me dru dhe qymyr

Shitet nga: Altin 25 Dhj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prishtinë
Stuf me dru dhe qymyr shum pak e perdorur ,eshte ne gjendje pothuajse te re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim