Syze Prada

Shitet nga: Ardian 01 Pri 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shese syzet Prada me cmim mjafte te volitshem. Syzet jane origjinal dhe te reja te paperdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim