Syze VERSACE

Shitet nga: Dini 16 Shk 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Syze VERSACE te pa perdorura dhe klasike/ URGJENT
+37745894543 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim