TË GJITHA PRODUKTET NATYRALE

Shitet nga: Rrustem 20 Pri 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
----> LLOJET E MJALTAV<-----
MJALT PËR STERILITET 100% MJEKUSE
MJALT FARES SË ZEZË
MJALT SIDËR
MJALT KANELL
MJALT GINGER
MJALT GENSENGU
MJALT LULAV EGRA
MJALT BAGREMI
MJALT LIVADHI
MJALT KRISTALIZUME
MJALT GËSHTEJE
VAJ FARES SË ZEZË

-------> LLOJET E VAJRAVE<------
VAJ ULLIRI
VAJ KOKOSI
VAJ ARGANI
VAJ ARRE
VAJ TRËNDAFILI
VAJ ALOE VERA
VAJ SHAFRANI
VAJ KANELLE
VAJ KASTORI ( KONTARIUM )
VAJ LINI
VAJ MENTE
VAJ SHEREBELE
VAJ LEVANDE
VAJ JOJOBA
VAJ PESHKU
VAJ LEMONI
VAJ KAMOMIL
DHE SHUM LLOJE TE TJERA
--------------->LLOJET E MELMESEV <--------
FARA ZEZ
XHENXHEFIL
KANELL
SHAFRAN INDIH
KERRI
FARA LINI
SIDER
GJETHE SIDRI
BOROVNIC E KUQE
ARONI
GALANGAL
GINKGO BILOBA
KAROB ÇIÇIBANOZ
FAR RRUSHI
SHEREBEL
ROZ MARINE
ÇAMÇAKIZ ARAB
KIST INDI
FARA MBRETERVE
-------> SHAMPONA NATYRAL <--------
SHAMPON I FARES SË ZEZË
SHAMPON I KALIT
SHAMPON ULLIRI
SHAMPON ARGANI
SHAMPON ALOEVERA
SHAMPON KËRMYLLI
SHAMPON HUDHRE
SHUM LLOJE TJERA

---------> KREMA NATYRAL <--------
SNAKE KREM
KREM KERMYLLI
KREM FARES ZEZE
KREM HUDHRE
KREM KUNDER PLAKJES
KREM KUNDER AKNEV
KREM PER MASAZH


vizitona ne faqen tonë
WWW.DAWESHOP.COM
KONTAKTO NE VIBER +37745608642
KONTAKTO NE FACEBOOK ISLAM DAWE SHOP

golf opel honda audi mercedes reno iphone samsung galaxy 5 peugot pjes servis computer lloptop makina vetura skuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim