TAVOLIN PUNE

Shitet nga: Florim Limoni 12 Pri 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
TAVOLIN PUNE E GJITHA E PUNUAR NGA METALI ESHTE E MONTUAR, MUND EDHE T QMONTOHET SHUM LEHT.
EDHE SHUM E PERSHTATSHME PER MEKANIK, PER SALDUES, ETJ DHE PESHON AFER 200 KILOGRAM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim