TAVOLINE BUKE PER 6 PERSONA

Shitet nga: Edonis 07 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes tavoline kuzhine per 6 persona, prodhim i firmes AMRE, pak e perdorur.

Eshte punim nga druri vishnje, dhe eshte ne gjendje shume te mire dhe jepet me qmim shume te volitshem.

Kontakt:
049 730 113
045 115 116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim