TBARDHË TE ZHIVES të prodhuar në mënyre popullor..

Shitet nga: Krem Fytyre 14 Qer 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim krem fytyre te prodhuar ne menyre popullore nga vet unë, eshte pune qe e punoj qe 20 vite e teper,
Kremi eshte me te Bardhe te Zhivës, te cilet përbëhet nga shume bime natyrale si:

TRANGUJ
LULE KAMOMILE
LULE SHTOGU
LULE BAGRENI
DYLL I BLETEVE
MAGDANOZ
ZHIVË TOKSORE

Si dhe shume gjera tjera...!!

045 400 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim