TEND per lokale ose tarasa

Shitet nga: muhamet 03 Pri 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes tend per tarasa ose lokale . Gjatesi 5m dhe gjeresia 4m per me shum thirni tel044 240 993 bon me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim