TENDA ME QIRA NE PRISHTINE F:KOSOVE,KASTRIOT 04..

Shitet nga: Bibi 17 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Japim tenda (shatora) me qira per dasma,syneti,muzik,koncerte,panaire,si dhe qdo aheng familjar.
Tendat( shatorra)jane te madhesive te ndryshme,sipas nevojes dhe porosise ju mireprsum
dhe puna kryhet auto matikisht
Tel 044 966 549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim