TENDA ME QERA

Shitet nga: Mustaf 09 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap TENDA ME QERA TAVOLINA-KARRIKA MONTIMI DHE IMPORTI GRATIS KEMI MINI TENDA PER (QIFT & DJ) JU MIR PRET TAFA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim