TENDA në Shitje

Shitet nga: Hamit Lima 20 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
DPT "ORNELA" Bën shitjen e TENDAVE te Importuara nga Danimarka me dimenzione te ndryshem,
3/3
5/6
5/8
5/10
6/12
6/14
Si dhe mund te Porositeni Qfardo dimenzioni qe ju keni Nevoj
tel +377 (0) 45254475
+386 (0) 49254475 Viber
Porosit mundeni ti beni vetem me nje Thirrje telefonike ne jemi Korrekt ne porosit tuaja
Transporti Gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim