TERMO MAGNOHROM NE GJENDJE FENOMENALE

Shitet nga: Arlind 16 Nën 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes termon Magnoprom 4.5kw ne gjendje te mrekullueshme teknike. Punon shume mire dhe eshte perdorur shume pak. Mund ta shihni edhe vet sa e ruajtur eshte brenda kur ta hapni. Vjen me gjithe termostat per te rregulluar temperaturen ne dhome.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim