Taga per akses kontroll

Shitet nga: Agron 04 Krr 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes taga(125 kHz) per akses kontroll per lifta dhe akses kontrolle te tjera me qmim 0.80euro/cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim