Tapiseri Flamuri Kombetar SHQIPTARE.

Shitet nga: Maltin 17 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Tapiseria pune dore e Flamurit Kombetar Shqiptare.

Eshte e pershtatshme neper Restaurante, si dhe per shum vende tjera,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim