Tavoline dhe komod per tv

Shitet nga: Bekim 25 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Tavolin e zeze me xham dhe komod per tv e zeze shum pak te perdorura dhe te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim