Tenda dhe dekorime me qera

Shitet nga: Kajtaz 26 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Tenda, Tavolina, Karrika dhe Dekorime per dasma me qera nr 044 262 062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim