Tenda me qira

Shitet nga: Sadmir 14 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap tenda me qira 5x10 5metra gjersi dhe 10metra gjatsi osht shum i mir i hjeshum dhe komod tenda posedon karrikat e rej dhe tavolinat e reja jan shum te mir transporti dhe montimi jan gratis per mashum info en tel +37745603965 ose+377 45 54 09 78 Ose +37745671637 dhe viber qmim i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim