Tenda(shatora), karrika, tavolina dhe cadra

Shitet nga: Bunjamin 12 Krr 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap me qera : tenda(shatora), karrika , tavolina dhe çadra per çdo lloj ahengu. Jane te bukura dhe te qendrueshme. Çmim te volitshem.
Numri kontaktuese : 049829463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim