Tenda(shatora),karrika,tavolina me qera

Shitet nga: Fevzi 26 Qer 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshojme me qera tenda(shatora 5x10m ) , karriga , tavolina me dimenzione te ndryshme nga druri shume te pershtashme dhe stabile, me cmime te arsyeshme.
Tendat jane keto qe po shihen ne foto me kete ngjyre dhe kete forme.

Tel. : 044-897931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim