Tenda

Shitet nga: Durim 24 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Japim Tenda, Karrika, Tavolina, si dhe Zerim me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim