Tenda

Shitet nga: Durim 24 Gsh 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Japim Tenda, Karrika, Tavolina si dhe Zerim me qera.

Tel: 044 545 596
045 555 673
045 422 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim