Tepiha për dhoma

Shitet nga: Hekuran 19 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

288,4 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten tephitat e dhomës së ditës,të trapezarisë dhe dhomës së fjetjes.
Tepihu i dhomës së ditës(me vija) ka dimensione 200x300.
Tepihu i trapezarisë ka dimensione 150x250.
Dhe tepihat dhomës së fjetjes janë 2 të shkurtë + 1 i gjatë.
Vlenë të ceket se të gjitha tepihat janë të kualitetit të lartë dhe shumë pak te përdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim